Designed by Joomla! Slider
Wózki widłowe

Nasza firma prowadzi sprzedaż, serwis i wynajem wózków widłowych.

http://www.forklift-international.com/fremdsuche/?user=konserwator

Firma KONSERWATOR zajmuje się serwisem, wynajmem i sprzedażą wózków widłowych od 2007 r.Jesteśmy bezpośrednim importerem wózków widłowych z Holandii i Niemiec takich marek jak Linde, Toyota, Jungheinrich, Still i innych. 
Długoletnie doświadczenie oraz rzetelna i kompleksowa obsługa zaprocentowało zyskaniem szerokiego grona zadowolonych klientów. Wykonujemy naprawy większości  marek wózków widłowych, przeglądy okresowe, przeglądy konserwacyjne UDT, remonty silników, napędów, skrzyń biegów, odtwarzamy dokumentację techniczną . Oferowane przez nas wózki przechodzą generalny przegląd podczas którego wykrywane są wszelkie usterki które są od razu usuwane. Wózki objęte są gwarancją w zależności od wielu wózka od 6 nawet do 24 miesięcy. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszelkie naprawy objęte gwarancją wykonywane są nieodpłatnie przez nasz mobilny serwis w miejscu użytkowania sprzętu. Oferuje części zamienne wszystkich typów wózków widłowych, opony przemysłowe, widły, osprzęty do wózków, wózki paletowe.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w gronie naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że zarówno oferowany przez naszą firmę asortyment towarów, jak również zakres oraz jakość świadczonych przez naszą firmę usług znajdą Państwa uznanie. Zapraszamy do współpracy.


 

Konserwator

Konserwacja, remonty
i modernizacja urządzeń dźwigowych. Przygotowanie urządzeń do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Galeria

7
Galeria
2
Galeria
5
Galeria
1
Galeria
6
Galeria
3
Galeria
4
Galeria
8
Galeria

Statystyka

Użytkowników : 1
Artykułów : 7
Odsłon : 57260

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
 TOP ↑    Copyright: © Konserwator Żychlin    Designed by PixArt Studio
Konserwator